Recomienda este artículo a tus amigos:
Pro-Ject T1 BT pladespiller
Color:
Sort
Sort
Husk en bluetooth modtager
Pro-Ject · Pro-Ject BT Box E HD - Bluetooth receiver (Bluetooth Receiver)
Añadir a tu lista de deseos de iMusic
Pro-Ject T1 BT pladespiller
Pro-Ject
| Color | Sort |
| Medios de comunicación | Audio & HiFi Turntable (Vinyl player) |
| EAN/UPC | 9120097822000 |
| Etiqueta | Pro-Ject |
| Dimensiones | 488 × 235 × 393 mm · 5 kg |
| Product name | Pro-Ject T1 BT Piano OM5 |
| Included | Støvlåg, plademåtte, phono kabel, strømforsyning, adapter til 7” plader |
| Product sheet | Download datablad (engelsk) |
| Manual | Download manual (engelsk) |
| Includes phono cartridge | Ja – Ortofon OM 5E |
| Cartridge type | Moving magnet |
| Automatic | Nej |
| Motor | DC |
| Drive type | Belt drive |
| Speed | 33 ⅓ / 45 RPM – manuelt skift |
| Antiskating | Ikke justerbart |
| Built-in RIAA amp | Sí |
| Power | 3W |
| Tonearm | Aluminium 8 g |
| Tonearm length | 8,6” / 21,85 cm |
| Turntable platter | Tung 8mm glas |
| Recommended tracking force | 1,8 g (fabriksindstillet) |
| Connection | Bluetooth trådløs. Pickup og Line Signal, Kabel |
| Build-in tech. | Bluetooth 5.0, Line Signal |
| Setup | Download guide til opsætning (engelsk) |
Har du husket en bluetooth modtager?
Mas por Pro-Ject
Mostrar todoVer todo de Pro-Ject ( Ej. Turntable , Phono Box , Bluetooth Receiver , Vinyl Accessory y PC )